Назва - Піфагорові штани – на всі сторони рівні !( Пифагоровы штаны на все стороны равны )

Вид матеріалу:
Книжка

Автори:
Я
Опис:
Піфагор, давньогрецький математикПіфагор жив у шостому столітті до нашої ери, мав гарну зовнішність, носив довгу бороду, а на голові золоту діадему. Піфагор - це не ім`я, а прізвисько, яке філософ отримав за те, що завжди говорив вірно і переконливо, як грецький designer hermes garden party replica With 2014 popular and Free Shipping оракул. (Піфагор - "переконує промовою".) Був він філософом ідеалістом та видатним математиком. Піфагор, а ще його називають Піфагором Самосським, був учнем Анаксимандра - старогрецького філософа, представника Мілетськой школи (заснованою в Мілете Фалесом - першим старогрецьким філософом, йому належать вчення про природу, про воду, designer balenciaga handbags free shipping про різні форми і стани речовин). 
З юного віку Піфагор тягнувся до знань і подорожей. У 18 років він покинув рідний острів і відправився в чужі краї. Він побував на Сході в Єгипті, Вавилоні і Фінікії. У самому Єгипті, він прожив близько 22 років, де за деякими даними осягав таємні езотеричні учення жерців - «присвячених», а так само вивчав астрономію, математику і інші науки. Спеціально discounted 
miu miu handbags for women  Fashionable Replica handbags для цього Піфагор вивчив єгипетську мову.
Із написаних творів Піфагора відомі «Про виховання», «Про природу», «Про світ», «Про державу», «Про душу».
Найбільш відомим фактом сьогодення про Піфагора – є всього одна фраза: "
Піфагорові штани на всі сторони рівні".
Піфагорові штани - жартівлива назва теореми Піфагора. Ця теорема доводилася через доказ рівності суми площ квадратів, побудованих на катетах прямокутного трикутника, площі квадрата, побудованого на гіпотенузі цього трикутника. Побудовані на сторонах трикутника і розходяться в designer louis vuitton epi replica Free Shipping різні боки квадрати нагадували школярам чоловічі штани. Звідси і походить фраза: "Піфагорові штани - на всі сторони рівні".
Теорема Піфагора - одна з головних і, можна сказати, найголовніша теорема геометрії. Значення її полягає в тому, що з неї або з її допомогою можна вивестибільшість теорем геометрії. Теорема Піфагора чудова і тим, що сама по собі вона зовсім не очевидна. Наприклад, властивості рівitexamStore 
Microsoft 70-640Big5 dumps High Pass Rate нобедреного трикутника можна бачити безпосередньо на кресленні. Але скільки не дивись на прямокутний трикутник, ніяк не побачиш, що між його сторонами є просте співвідношення: http://www.ww-bb.com/ c2 = a2 + b2.
Піфагорові штани – на всі сторони рівні !( Пифагоровы штаны на все стороны равны )