Назва - Піфагорові штани – на всі сторони рівні !( Пифагоровы штаны на все стороны равны )

Вид матеріалу:
Книжка

Автори:
Я
Опис:
Піфагор, давньогрецький математикПіфагор жив у шостому столітті до нашої ери, мав гарну зовнішність, носив довгу бороду, а на голові золоту діадему. Піфагор - це не ім`я, а прізвисько, яке філософ отримав за те, що завжди говорив вірно і переконливо, як грецький  оракул. (Піфагор - "переконує промовою".) Був він філософом ідеалістом та видатним математиком. Піфагор, а ще його називають Піфагором Самосським, був учнем Анаксимандра - старогрецького філософа, представника Мілетськой школи (заснованою в Мілете Фалесом - першим старогрецьким філософом, йому належать вчення про природу, про воду, <a href="http://caboodlefinance.co.uk/bestwatch.html">bell and ross replica</a> про різні форми і стани речовин). 
З юного віку Піфагор тягнувся до знань і подорожей. У 18 років він покинув рідний острів і відправився в чужі краї. Він побував на Сході в Єгипті, Вавилоні і Фінікії. У самому Єгипті, він прожив близько 22 років, де за деякими даними осягав таємні езотеричні учення жерців - «присвячених», а так само вивчав астрономію, математику і інші науки. Спеціально <a href="http://www.empoweringparents.com/blog/wp-pass2.php">audemars piguet replica</a>
для цього Піфагор вивчив єгипетську мову.
Із написаних творів Піфагора відомі «Про виховання», «Про природу», «Про світ», «Про державу», «Про душу».
Найбільш відомим фактом сьогодення про Піфагора – є всього одна фраза: "
Піфагорові штани на всі сторони рівні".
Піфагорові штани - жартівлива назва теореми Піфагора. Ця теорема доводилася через доказ рівності суми площ квадратів, побудованих на катетах прямокутного трикутника, площі квадрата, побудованого на гіпотенузі цього трикутника. Побудовані на сторонах трикутника і розходяться в <a href="http://www.empoweringparents.com/blog/wp-pass2.php">audemars piguet replica</a> різні боки квадрати нагадували школярам чоловічі штани. Звідси і походить фраза: "Піфагорові штани - на всі сторони рівні".
Теорема Піфагора - одна з головних і, можна сказати, найголовніша теорема геометрії. Значення її полягає в тому, що з неї або з її допомогою можна вивестибільшість теорем геометрії. Теорема Піфагора чудова і тим, що сама по собі вона зовсім не очевидна. Наприклад, властивості рівitexamStore 
Microsoft 70-640Big5 dumps High Pass Rate нобедреного трикутника можна бачити безпосередньо на кресленні. Але скільки не дивись на прямокутний трикутник, ніяк не побачиш, що між його сторонами є просте співвідношення: http://www.ww-bb.com/ c2 = a2 + b2.
Піфагорові штани – на всі сторони рівні !( Пифагоровы штаны на все стороны равны )