Назва - Піфагорові штани – на всі сторони рівні !( Пифагоровы штаны на все стороны равны )

Вид матеріалу:
Книжка

Автори:
Я
Опис:
Піфагор, давньогрецький математикПіфагор жив у шостому столітті до нашої ери, мав гарну зовнішність, носив довгу бороду, а rolex replica watches uk на голові золоту діадему. Піфагор - це не ім`я, а прізвисько, яке філософ отримав за те, що завжди говорив вірно і переконливо, як грецький  оракул. (Піфагор - "переконує replica rolex watches uk  промовою".) Був він філософом ідеалістом та видатним математиком. Піфагор, а ще його називають Піфагором Самосським, був учнем Анаксимандра - старогрецького 70-463 certification  філософа, представника Мілетськой школи (заснованою в Мілете Фалесом - першим старогрецьким філософом, йому належать вчення про природу, про воду, bell and ross replica про різні форми і стани речовин). 
З юного віку Піфагор тягнувся до знань і подорожей. У 18 років він покинув рідний острів і відправився в чужі краї. Він побував на Сході в Єгипті, Вавилоні і Фінікії. У самому Єгипті, він прожив близько 70-463 22 років, де за деякими даними осягав таємні езотеричні учення жерців - «присвячених», а так само вивчав астрономію, математику і інші науки. Спеціально audemars piguet replica
для цього Піфагор вивчив єгипетську мову.
Із написаних творів Піфагора відомі «Про виховання», «Про replica burberry duffle bags природу», «Про світ», «Про державу», «Про душу».
Найбільш відомим фактом сьогодення про Піфагора – є всього одна фраза: "
Піфагорові штани на всі сторони рівні".
Піфагорові штани - жартівлива назва теореми Піфагора. Ця теорема доводилася через доказ рівності суми площ квадратів, побудованих на катетах прямокутного трикутника, площі квадрата, побудованого на гіпотенузі цього fake burberry duffle bags трикутника. Побудовані на сторонах трикутника і розходяться в audemars piguet replica різні боки квадрати нагадували школярам чоловічі штани. Звідси і походить фраза: "Піфагорові штани - на всі сторони рівні".
Теорема Піфагора - одна з головних і, можна сказати, IBM 000-001 dumps найголовніша теорема геометрії. Значення її полягає в тому, що з неї або з її допомогою можна вивестибільшість теорем геометрії. Теорема Піфагора чудова і тим, що сама по собі вона зовсім не очевидна. Наприклад, властивості рівitexamStore 
Microsoft 70-640Big5 dumps High Pass Rate нобедреного трикутника можна бачити безпосередньо на кресленні. Але скільки не дивись на 000-001 exam прямокутний трикутник, ніяк не побачиш, що між його сторонами є просте співвідношення: http://www.ww-bb.com/ c2 = a2 + b2.
Піфагорові штани – на всі сторони рівні !( Пифагоровы штаны на все стороны равны )